Spotkałeś kogoś wyjątkowego, ale nie wiesz jak się nazywa? To były zaledwie sekundy, ale nie możesz przestać o nim/niej myśleć? Te profile mogą przyjść ci z pomocą.

Idea jest prosta. Wystarczy tylko odnaleźć właściwy profil na Facebooku i opisać sytuację, która spotkała cię w szkole, w kinie, w autobusie, placu. Zapamiętaj spojrzenie, uśmiech, a być może odnajdziesz zagubioną sympatię.

W autobusie

"Spotkałeś dziś kogoś wyjątkowego w naszym pięknym, bielskim MZK? Jechaliście razem lub staliście na przystanku? Może zabrakło ci czasu bądź odwagi, żeby się odezwać? Napisz do nas, a może uda się wam spotkać ponownie" - zachęca Spotted MZK Bielsko-Biała. Profil, który polubiło już blisko 2,5 tysiąca osób. Nic dziwnego. To właśnie, korzystając z komunikacji miejskiej, można spotkać tego jedynego.

Spotter: Dzień dobry :D bo ja bym chciała pozdrowić smutnego chłopaka, którego zobaczyłam dzisiaj o 17.42 w autobusie nr 23 :) nie pamiętam co miałeś na sobie, chyba ciemną kurtkę, ale siedziałeś z samego tylu, dzwoniłeś do kogoś i nie odebrał :D ja siedziałam na przeciw i zastanawiałam się, czemu jesteś taki smutny :D.

Galeria Sfera

"Podczas pobytu w Sferze zauważyłeś kogoś, kto olśnił cię swoim urokiem? Może chcesz mu/jej coś przekazać? Napisz do nas prywatną wiadomość. Nie bój się, wszystko w pełni anonimowe!" - czytamy na profilu Spotted Bielsko Galeria Sfera, który powstał na Facebooku. Chętnych nie brakuje.
Spotter: Chciałbym pozdrowić dziewczynę o typowo azjatyckiej urodzie, czarnych włosach i brązowych oczach (chyba xd), która sama siedziała na jednej z ławek ok. godziny 11:40. Jeśli to czytasz to odezwij się.

Bielsko-Biała

"Spotkałeś dziś kogoś wyjątkowego w naszym pięknym Bielsku? Zabrakło ci czasu bądź odwagi, żeby się odezwać? Napisz do nas, może magia Bielska was połączy" - nawołuje tymczasem profil Spotted Bielsko-Biała, a w nim odnajdujemy wiadomość od spottera: Pozdrowienia dla odważnej dziewczyny, która w pięknym gotyckim ubraniu raźnym krokiem przedzierała się przez nieprzebyte śniegi ulicy Krakowskiej dzisiaj, około godziny 13:15. Masz wspaniałe włosy.

Profile, które pomagają odnaleźć osobę zagubioną w tłumie cieszą się popularnością i wciąż ich przybywa. Powstał Spotted Pigal Bielsko-Biała, a także ostatnio to, które dotyczy Liceum im. A. Asnyka. To chyba dowód na to, że są skuteczne?

KGO

Foto: https://www.facebook.com/#!/SpottedMzkBielskoBiala?fref=ts