Saida, mistrzyni belly dance, znakomity choreograf i instruktor tańca, podbiła serca Szwedów. Jej nietuzinkowa odsłona tanga poruszyła serca widzów. Sami zobaczcie.

Bielszczanka, która od dziesięciu lat promuje taniec brzucha, a właściwie belly dance, w Polsce, reprezentowała nasz kraj w Sztokholmie. Wszystko w ramach Stockholm Belly Dance Festival, który cieszy się sporym uznaniem w świecie Orientu. Gwiazda poprowadziła nie tylko warsztaty, ale również wystąpiła na wielkiej gali. Jej taniec oraz kreacja zaskoczyła wszystkich. Tango orientalne, które wykonała, znacznie odbiegało od tego, co wielu uznaje za standardowe. Nietuzinkowa muzyka, subtelny, pełny pasji taniec, a także kreacja, która wzbudziła poruszenie wielu artystów zgromadzonych tego wieczoru na widowni, sprawiły, że Saida poruszyła nawet najbardziej zatwardziałe serca.

- To coś zupełnie nowego. Klasa i szyk, a na dodatek talent. Jesteśmy pod wrażeniem - mówili na gorąco goście gali.

Saida odniosła sukces i wyznaczyła nowe standardy. Gratulujemy bielszczance i trzymamy w kciuki za kolejne przedsięwzięcia. Warto dodać, że w sam występ mistrzyni zaangażowały się osoby z Bielska-Białej. Natasha Pavluchenko zaprojektowała kreację, Anna Kulec-Karampotis wykreowała fryzurę, a Rafał Małysiak zadbał o odpowiedni makijaż, o biżuterię zaś ArsDavia.

Zobaczmy zatem występ bielszczanki.

 

Katarzyna Górna-Oremus