Zespół powstał  2010 roku w Żywcu. Muzykę, którą gra to pogranicze postrocka, britu i grunge'u. Zapraszamy do Rudeboya

LEE MONDAY:

Zespół powstał końcem sierpnia 2010 roku w Żywcu. Muzykę, którą gra to pogranicze postrocka, britu i grunge'u. Powodem tej różnorodności jest niechęć szufladkowania się wokół jednego konkretnego stylu. Muzycy inspiracje czerpią praktycznie z każdej strony ponieważ każdy z muzyków słucha tak naprawdę zupełnie innej muzyki. Lee Monday ma nadzieję że to co prezentuje w swoich utworach będzie własnie taka syntezą łącząca wszystkie te "części" w jedną niepowtarzalną całość.6 października nakładem Fonografiki ukazała się debiutancka płyta pt."Teraz i Tu".Koncert w Rudeboy-u jest częścią ogólnopolskiej trasy promującej to wydarzenie.

Skład:

Adam Słomiński - voc, guit
Kuba Winiarski - guit
Mateusz Stolarski - bass
Kacper Wieczorek - drum

TERAPIA:

TERAPIA to zespół, którego Bielszczanom przedstawiać nie trzeba. Istnieje on od 2006 r. i od wydania swojej drugiej płyty SŁOŃ W SKŁADZIE PORCELANY w 2009 r. prezentują niezmiennie swoje awangardowo rock'n'rollowe brzmienie i imprezową energię.Wygrali takie festiwale jak GWAROCK 2009 czy REMONT FEST 2010. Jeżeli ktoś z Was lubi Queens of The Stone Age, Arctic Monkeys, Franz Ferdinand czy Radiohead musi zobaczyć tych chłopaków w akcji. Podobnej kapeli w tym rejonie kraju nie ma. Obecnie zespół promuje wydany w styczniu singiel REGULAMIN, którego można posłuchać na ich profilu Facebook.

Skład:
Szymon Wyrembak - wokal,gitara
Bartosz Bajor - gitara
Jarek Gacek - bass, wokal
Przemek Osiewicz - perkusja

All Alone

All Alone to zespół, który powstał końcem października 2009 roku w Bielsku-Białej. W jego skład wchodzi pięciu gości, zdeterminowanych do tworzenia muzyki w okolicach Hard-rocka z połączeniem pustynnego klimatu. Doświadczenie każdego z członków kapeli pozwoliło nam szybko stworzyć pierwszy autorski materiał oraz już po 3 miesiącach istnienia, zagrać pierwszy koncert. W 2011 udało nam się zarejestrować debiutancki materiał, który zainteresował niejednego słuchacza. Od tego czasu staramy się regularnie robić to co nas najbardziej kręci, czyli grać jak najwięcej koncertów i tworzyć naszą niepowtarzalną muzykę.

W skład zespołu wchodzą:
Rafał Mańdok ; Wokal
Marek Byrski ; Gitara
Radek Greń ; Gitara
Łukasz Żurek ; Bass
Maciek Skulski ; Perkusja

 

RudeBoy Club

21.12.2012 godz. 18.30

Zapraszamy!