Od kilku lat niezmiennie w czołówce polskich kabaretów. Mimo że wywodzą się z Cieszyna, częściej można ich zobaczyć w telewizyjnym okienku niż na bielskiej scenie.

Tym razem w Bielskim Centrum Kultury obejrzymy ich zupełnie nowy program. Łowcy.B to nie tylko kabaret, ale również w pełni rockowy zespół muzyczny, to kabaretowo - rockowy improwizowany show.

Kabaret Łowcy.B to ciągle jeszcze młoda siła polskiego kabaretu, stąd chyba swoim poczuciem humoru tak często nawiązują do abstrakcji i nonsensu. Absurdalnie zabawni Łowcy.B zawsze wchodzą w bardzo bezpośredni kontakt z publicznością. W nowym programie pojawi się szereg nowych skeczów popartych muzyką, którą Łowcy.B rozpoczynają zupełnie nową, odjazdową karierę rockendrolową.

Łowcy.B są po prostu gwarancją dobrej zabawy przez bite (śmiechem) dwie godziny. Abstrakcyjny humor, nowe grepsy, muzyka i śpiew całkiem na żywo.

... i nagle posród prastarych, lekko podstarzalych tykwerii króluja mambuty.B Ich co drugie krople deszczu bólaja niczym niby nózki w porezach.B jeszcze niedawno kultura owa byla szeroko rozumiana jako wybryki ananasów, jednakze teraz jest po prostu fajna.B ... banany, borskuki, blondynki, bombaje, banie, bronxy, bigamisci, babtysci, baseny, burdy, bella ambiente, bannkkok, broda, ... wszystko to nagle zaczelo spadac niczym mech plonnik i byloby przysloniloby calyby ten swiat, swiat znieksztalcony, gdyby nie po cichu, jak zakamarki, z opuszczona glowa, pelni skruchy i wladzy przyszli Lowcy.B ...

... i poszli

Maćkowy potwór Maciek Szczęch

Zagorzały pasjonat. Często wchodzi w tempo i jak tam wejdzie to postrzega sam siebie, ale tylko od wewnątrz, bo stamtąd lepiej widać. Oj, a widoki to są piękne, oj piękne.
Mówią na niego, że intelektualista.. też coś. I miejsce Ślaska Olimpiada Kabaretowa, Katowice 2004.

Prymus Barytosz Gajda

Niespełniony asceta, jak mu się nudzi to reżyseruje, jego najsłynniejszym filmem jest Cześć Tereska Roberta Glińskiego, czasami, ale tylko czasami marzy, że coś się zdarzy, a jak coś się zdarzy to już nie ma "Z" ostatnia fraza to jego najlepsze rozwiązanie, tak czy siak.

Zlew Sławek Szczęch

Romantyk, pełen wigoru, niespełniony muzyk, po godzinach w wolnych chwilach kojarzy fakty... przewija taśmy magnetofonowe, obgryza paznokcie u stóp przyjaciół... połyka małe kamyczki, żeby nie musiał gryźć jedzenia bo ono wtedy już będzie rozdrabniane dopiero w żołądku ....... w Media Markt zakupił juz discmena.

Góra Barytosz Góra

Niespełniony wyidealizowany konceptualista, mimo mimozy jest gróby i sceptycznie nastawiony do świata, w dodatku ma albi Nos.
Rok temu ciocia na urodziny kupiła mu superświetne BigStary, a sam se kupił koszulkę za pól bani, z półroczną gwarancją w Bielu.

Zakleszcz Paweł Pindur

Mistrz kamuflażu - kameleon jak mówią o nim rodzice, zawsze ma ochotę na chwileczkę zapomnienia w małpim gaju, który ma w Metallica Garage.

Basen Maryjusz Kałamaga

Portugalski, protestancki, Żyd - ewangelik.
Komputyści mają mu trochę za złe, że raz galopował na koniu.

Dom Muzyki BCK

24.01.2013r. godz. 19:00. Zapraszamy