Kolejna odsłona kartki z kalendarza. Tym razem na naszych łamach gości Paulina Maślanka, finaliska Miss Polski 2013, a także świeżo upieczona studentka AGH w Krakowie. 

Paulina Maślanka posiada tytuł I wicemiss Beskidów 2013 i jest finalistką Miss Polski 2013. Mieszka w Brzeszczach. W tym roku ukończyła szkołę średnią z bardzo dobrym wynikiem, który pozwolił jej spełnić marzenie o studiowaniu budownictwa. Od października rozpoczyna studia na tym kierunku. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie zyskuje tym samym uzdolnioną studentkę, którą - jak sama przyznaje - od zawsze pasjonowały przedmioty ścisłe. 

Na stałe jest związana z agencją Grabowska Models.

Foto: Magdalena Ostrowicka

Make up: Ewa Trzeciak

Wnętrza: Hotel SPA Jawor

Kalendarz Grabowska Models - miesiąc sierpień sygnuje firma Skoff.

***

Co miesiąc przedstawiamy jedną stronę kalendarza wydanego przez Lucynę Grabowską i Sarę Karcz. Kalendarz jest efektem współpracy czterech fotografów, trzech wizażystek oraz pięciu firm, które udostępniły swoje kolekcje. Każda strona jest sponsorowana przez inną firmę.

Na zdjęciach w kalendarzu znajdują się kolekcje: Gabrieli Kowalewskiej, Jadwigi Stachury, Sylwii Kasperek, Klaudii Nikiel i firmy SHE.
Autorami zdjęć w kalendarzu są: Iwona Wolak, Magdalena Ostrowicka, Magdalena Tarach oraz Paweł Strykowski. Makijaże wykonały: Anna Gabor, Ewa Trzeciak i Iwona Polak.

Zdjęcia z premiery kalendarza znajdują się tutaj.