Zapraszamy na degustację różnych potraw w wykonaniu Remigiusza Rączki

Charakter restauracji ma nawiązywać do hiszpańskich tapas. Nie oznacza to jednak, że proponujemy  kuchnię hiszpańską. Chcemy jednakże zaproponować nastrój, jaki panuje w tego typu miejscach. Pragniemy stworzyć atmosferę familijną i swojską, gdzie każdy czuje się, jak u siebie; gdzie chętnie spotyka się z przyjaciółmi, żeby pogadać, pograć w karty, poczytać gazetę lub zwyczajnie pobyć między ludźmi.

Ważnym elementem tworzącym atmosferę w naszej restauracji są serwowane potrawy, które są jednocześnie proste i niezwykłe.

Dla naszych Czytelnikow mamy do wygrania dwa dwuosobowe zaproszenia na oficjalne otwarcie restauracji, które odbędzie się 18 stycznia o godz. 17.30 Gościem specjalnym imprezy ma być Remigiusz Rączka http://www.remigiuszraczka.pl/

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2. W tytule maila należy odpowiedzieć na pytanie z czyjego utworu pochodzi cytat: '' A jedno co warto to upić się warto w szynku na rynku wygłupić się warto"
3. Wśród osób, które wyślą maila do godziny 14:00 w dniu 14.01.2013 wybierzemy zwycięzców.
4. Konkurs został także ogłoszony na profilu https://www.facebook.com/bielskobialapl.