Każda z nas chce przez kilka dni odpocząć od codzienności, zrelaksować się, dowiedzieć się o zdrowym odżywianiu, a przy tym spędzić ten czas z innymi kobietami i nauczyć się podstaw fotografii. To wszystko czeka już w lutym!

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla Kobiet, które chcą poznać podstawowe tajniki fotografowania, porozmawiać z innymi kobietami i jednocześnie odpocząć od codzienności. Czyli podstawowy kurs fotografii z elementami relaksacyjnymi. Bez zbędnej teorii, dużo praktyki fotograficznej, ciekawa forma, np. jak wykorzystać światło zastane, co zrobić gdy są trudne warunki do zdjęć, czym jest przysłona a czym ogniskowa i z czym to się je. Czyli jednym słowem, aparat cyfrowy nie będzie już dla Was tajemniczą skrzynką.

Dlaczego warto?

Wasza praktyka zostanie wzbogacona o pracę z modelką i stylistką. Dużo pomysłów, wiele stylizacji, wspaniałe fryzury i makijaże. Coś dla oka, coś dla ciała, czyli specjalności dla Was. A może któraś z Was chce sama przeobrazić się w pięknego łabędzia i dzięki stylistce przejść metamorfozę i dodatkowo profesjonalną sesję zdjęciową?

Wyjątkowe chwile dla wyjątkowych Kobiet.

Oczywiście na fotografowaniu się nie skończy. Dla ciała i zmysłów też coś przygotowaliśmy. Trochę ruchu, trochę zasad zdrowego żywienia, jak zadbać o siebie. W wolnej chwili do Waszej dyspozycji będzie sauna fińska, sauna turecka, bala japońska, jacuzzi, masaże.

Więcej: http://www.plenerfotograficzny.pl/2013/01/10/warsztaty-fotograficzne-dla-kobiet/#more-2041

Nad warsztatami patronat medialny objął portal www.bielsko.biala.pl.