W meczu z Krupińskim Suszec piłkarze BKS Stal ponieśli pierwszą sparingową porażkę. W składzie zespołu z Bielska-Białej pojawiło się kilka znanych twarzy.

W Suszcu po raz pierwszy tego lata BKS musiał uznać wyższość przeciwnika. Ciężka praca, jaką bielszczanie wykonują na treningach spowodowała, że w meczu z Krupińskim drużyna zaprezentowała się słabo. Najważniejsze jednak, by treningi i mecze przygotowujące do sezonu zaprocentowały podczas zmagań ligowych. W pierwszej połowie nic nie zapowiadało porażki BKS. Już w 10. minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą strzału z dystansu jednego z zawodników testowanych. Do końca tej części gry Stal nie pozwoliła sobie na stratę gola, ale również nie potrafiła już pokonać bramkarza rywali.

W drugiej połowie trener Jan Furlepa tradycyjnie zmienił większość składu. Niestety to, co udało się w sparingu z Sołą Oświęcim, a więc przypieczętowanie zwycięstwa, tym razem się nie udało. Co więcej bialanie dość szybko stracili dwa gole. BKS próbował odrobić straty, ale na nic się to zdało. W 65. minucie podopieczni trenera Jana Furlepy strzelili co prawda gola, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. W końcówce spotkania Krupiński ustalił wynik meczu na 3:1.

Krupiński Suszec - BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (0:1)
Bramka: Testowany (10')

BKS (I połowa): Kozik - Testowany, Sornat, Antczak, Rucki, Testowany, Testowany, Uzoma, Testowany - Sieńkowski, Testowany. II połowa: Testowany - Antczak, Rucki, Testowany, Brychlik - Testowany, Czaicki, Testowany, Caputa - Habdas, Pontus.