Pierwsze zwycięstwo pod wodzą trenera Wojciecha Gumoli odnieśli piłkarze Rekordu. Biało-zieloni wygrali z Pniówkiem Pawłowice po bramkach Krzysztofa Koczura i Dawida Ogrockiego.

Pierwsza połowa w wykonaniu gości mogła się podobać. Już w 16. minucie spotkania po rzucie rożnym w słupek trafił Bartosz Woźniak, a dobitka Krzystofa Koczura znalazła drogę do siatki. Później bardzo aktywny był Dawid Ogrocki, który kilkukrotnie zagrażał bramce miejscowych. Skrzydłowy najlepszą akcję zmarnował na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy, choć wydawało się, że młody pomocnik był faulowany w polu karnym.

Po godzinie gry było już 2:0. Świetnie w pole karne wbiegł wspomniany już Ogorcki, który mierzonym strzałem zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. W końcówce jeszcze dwie podbramkowe sytuację zmarnował Woźniak, który bez większych problemów dochodził tego dnia do kapitalnych sytuacji strzeleckich.

Pniówek Pawłowice Śl. - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
Bramki: Koczur (16'), Ogrocki (60')

Rekord: Michałowski - Gaudyn, Bojdys, Rucki, Waliczek - Maślorz, Cybulski, Bryk, Ogrocki (67. Sikora, 85. Szymański) - Woźniak, Koczur (62. Papatanasiu).