Wysokim zwycięstwem zakończyło się sobotnie spotkanie kontrolne drużyny Młodej Ekstraklasy Podbeskidzia. Jedną z bramek w tym pojedynku zdobył Dariusz Kołodziej.

Pomeczowa wypowiedź Andrzeja Wyroby (szkoleniowca ME): - Cieszy fakt, że chłopcy prezentuja wyrównany poziom, potrafiliśmy w każdym sparingu narzucić swój styl gry. Bardzo optymistycznie jesteśmy nastawieni przed ligą, choć wiadomo, że wynik to sprawa drugorzędna, ale prezentujemy dobry, sportowy poziom. W każdym meczu gramy o zwycięstwo i nie inaczej będzie na Legii. Dla mnie osobiście miniony rok był bardzo burzliwy. Miałem okazję z bliska oglądać ekstraklasę, a to na pewno będzie miało przełożenie na moją pracę z Młodą Ekstraklasą - powiedział w rozmowie z nami trener Wyroba, który od tego roku pracuje także jako asystant Marcina Sasala w reprezentacji Polski U19.

Podbeskidzie Bielsko-Biała (ME) - Niwa Nowa Wieś 5:1 (1:0)
Bramki: Kołodziej, Jonkisz, Nowak (dwie), Ostrowski

Podbeskidzie ME: Adamek - Miroski, Gusić, Kareta, Górkiewicz - Zelek, Fabisiak, Kołodziej, Iskrzycki - Reinhard, Nowak oraz Ostrowski, Zakrzewski, Słupski, Kamiński, Wentland.

bak