Porażką zakończyła się wyprawa na Opolszczyznę piłkarzy Rekordu. Jedyna bramka w spotkaniu padła po rzucie karnym sprokurowanym przez Szymona Szymańskiego.

Pojedynek w Leśnicy od samego początku toczony był w szybkim tempie i z pewnością mógł się podobać oglądającej go publiczności. Pierwszą ciekawą akcję w tym spotkaniu stworzyli sobie gracze trenera Wojciecha Gumoli, ale w światło bramki po kontrze nie trafił Mieczysław Sikora. W odpowiedzi miejscowi stwarzali sobie sytuacje podbramkowe po szybko wyprowadzonych kontrach, ale w pierwszej odsłonie rywalizacji na bramki nie doczekaliśmy się.

W 57. minucie po faulu w okolicy pola karnego zawodnicy z Leśnicy mieli rzut wolny po którym faulował w polu karnym Szymon Szymański, a gospodarze pewnie wykorzystali rzut karny. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i biało-zieloni zaznali po raz drugi goryczy porażki w sezonie.

LZS Leśnica - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

Rekord: Michałowski - Maślorz, Cybulski, Rucki, Szymański - Sikora (65. Warywoda), Biel (66. Bryk), Papatanasiu (75. Bojdys), Ogrocki - Woźniak, Koczur.

red