W minioną niedzielę w Czechowicach odbył się amatorski mecz rugby organizowany przez Stowarzyszenie Podróżnicze ?Aktywnie? oraz Rugby Club Bielsko-Biała.

Uczestnicy podzielili się na cztery drużyny pięcioosobowe, kapitanem każdego zespołu była kobieta. Siły były równo rozłożone, więc każdy miał szansę na wygraną. Podczas turnieju każda ekipa miała szansę zmierzyć się ze wszystkimi przeciwnikami. Jedna rozgrywka, mimo że trwała 2x 7 minut, to i tak była męcząca ale zarazem zacięta. Oczywiście nie obyło się bez kilku kontuzji oraz krwi. Zawodnicy dzielnie walczyli do końca, dobrze się przy tym bawiąc.

Zapraszamy do różnych aktywności organizowanych przez Stowarzyszenie ?Aktywnie? (http://www.facebook.com/StowarzyszenieAktywnie). Zwiedzanie jaskiń, nocne podboje szczytów górskich, nietypowe wycieczki rowerowe, slajdowiska i wiele innych aktywności.

Rugby Club Bielsko-Biała zaprasza zainteresowane osoby do regularnych treningów pod okiem profesjonalnego gracza i trenera irlandzkiej Ligi Rugby. Więcej szczegółów tutaj (http://www.facebook.com/rugbybielsko?fref=ts).

 

Fot. Marcin Dobija