W czwartej lidze w spotkaniach drużyn w Czańca i Bielska-Białej częściej po zwycięstwa sięgali piłkarze LKS. W sobotę po trzy punkty sięgnęli biało-zieloni.

I ponownie pojedynek rozstrzygnął się dopiero w drugiej części gry. W 58. minucie Mieczysław Sikora świetnie podawał do Dawida Ogrockiego, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Nieco ponad kwadrans później było już po meczu, a w roli głównej ponownie wystąpił Sikora. Doświadczony napastnik tym razem świetnie dogrywał do lepiej ustawionego partnera, którym był Krystian Papatanasiu. Przeżywający drugą młodość "Papa" idealnie przymierzył z dystansu i pokonał Marcina Soldaka dając swojej drużynie komplet punktów.

LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:0)
Bramki: Ogrocki (58'), Papatanasiu (74')

LKS: Soldak - Dębski, Gola, Żak, Łoś (53. Sadlok) - Pindel (65. Frąckowiak), Świerczyński, K. Karcz, Młynarczyk (46. R. Karcz), Hałat (75. Michałek) - Praciak.

Rekord: Michałowski - Gaudyn, Bojdys, Rucki, Waliczek (46. Profic) - Sikora (80. Biel), Cybulski, Bryk (46. Papatanasiu), Ogrocki (65. Szymański) - Woźniak, Koczur.

bak