W dniach 1-3 marca w Mielcu odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U16 w futsalu. Ze srebrnym medalem do Bielska-Białej wracają zawodnicy Rekordu.

Gracze z Cygańskiego Lasu dopiero w finale ulegli Wiśle Kraków, a wcześniej w walce półfinałowej pokonali po emocjonującej serii rzutów karnych Unisław Team Unisław. W decydującym spotkaniu biało-zieloni wystąpili w następującym składzie: R. Jastrzębski (Kamiński) - Czernek, Harat, Konefał, Kubica, Marek, Matuszek, Rutkowski, Skrzypiec, Szymański, Tutaj, Warywoda, Włochowicz; trenerzy - Szłapa i Gumola. Najlepszym graczem bielszczan wybrany został kapitan drużyny, Szymon Szymański.

 - To już jest jakieś fatum! To mój drugi przegrany finał w tym sezonie, bo wcześniej grałem w zespole do lat 20-stu. W finale ?wyszliśmy na boisko? dopiero w piątej minucie, ale na tablicy widniał już wynik 0:3. Dość szybko stworzyliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Mimo tej przegranej uważam, że wszyscy - trenerzy i my - wykonaliśmy super-pracę. Mogło być, złoto, ale i srebro jest dużym sukcesem. W finale zabrakło trochę zimnej krwi i chłodnej głowy. Natomiast nasz udział w turnieju, jako grupy oceniam bardzo pozytywnie, podobnie zresztą jak całą organizację zawodów i poziom sędziowania - mówił Szymański na łamach strony klubowej.

red