Wysokie zwycięstwo odniósł BKS Stal, który przed własną publicznością pokonał Polonię Głubczyce. Pojedynek był popisem strzeleckim zawodników Jana Furlepy.

Mecz zaczęło się świetnie dla gospodarzy. W 8. minucie po rzucie rożnym Damiana Zdolskiego najlepiej w polu karnym zachował się Kamil Sornat, który skierował piłkę do bramki. W 16. minucie Zdolski dośrodkował w pole karne, Luke Uzoma strzelił, a piłka odbiła się jeszcze od leżącego Dariusza Ruckiego i wpadła do bramki. W 38. minucie było już 3:0. Z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Czaicki, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Zdolski, który uprzedził bramkarza i zdobył trzecią bramkę. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie, ale kibice w pierwszych 45 minutach nie mogli narzekać na nudę.

W 58. minucie bielszczanie mogli podwyższyć prowadzenie, ale strzał Marcina Habdasa świetnie obronił bramkarz gości. Przez większą część drugiej części gry na boisku niewiele się działo. BKS prowadził atak pozycyjny, a Polonia próbowała kontratakować. W 87. minucie Stal strzeliła czwartą bramkę. Świetną akcją popisał się Habdas, który przedryblował kilku obrońców i kiedy chciał strzelać piłkę spod nogi wybił mu... Rucki, który zaskoczył tym samym bramkarza zdobywając czwartą bramkę.

BKS Stal Bielsko-Biała - Polonia Głubczyce 4:0 (3:0)
Bramki: Sornat (8'), Uzoma (16'), Zdolski (38'), Rucki (87')

BKS Stal: Kozik - Kopeć, Sornat, Antczak, Zdolski (46. Lewandowski) - Wójcik (55. Łybyk), Rucki, Czaicki (64. Sieńkowski), Habdas - Brychlik (46. Pontus), Uzoma.