Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli 2014 rok koszykarze DAAS Basket Hills. Bielszczanie na wyjeździe wysoko wypunktowali zespół Mickiewicz Katowice II.

Bielszczanie już w pierwszej kwarcie wyraźnie zaznaczyli kto będzie rządził tego dnia na parkiecie małej hali w katowickim Spodku. Pierwsza część spotkania wygrana różnicą dziesięciu punktów była tylko wstępem do dalszej koncertowej gry drużyny ze stolicy Podbeskidzia. Praktycznie dopiero w ostatniej kwarcie gospodarze doszli do głosy, lecz przyznać trzeba, że w żadnej sekundzie spotkania zwycięstwo ekipy DAAS Basket Hills nie było zagrożone.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie gości okazał się w pierwszym noworocznym spotkaniu Paweł Sablik.

Mickiewicz Katowice II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 50-88 (15-28; 19-33; 9-17; 16-10)

DAAS: Sablik Paweł - 21pkt, Kozaczka Robert - 18pkt, Błotko Grzegorz - 9pkt, Szybowicz Grzegorz - 11pkt, Mądry Łukasz - 12pkt, Karnia Piotr - 9pkt, Adamus Mateusz - 4pkt, Bortlik Przemysław - 4pkt oraz Garus Paweł - 1pkt.