W niedzielę 5 stycznia w hali tenisowej klubu Tennis Hill Havirov odbył się trzeci turniej tenisa ziemnego w ramach cyklu Yonex Bauer Jokra Tour 2014. W zawodach wystartował Igor Kubalka.

Na nawierzchni sztucznej Lano Wimbledon rywalizowali tenisiści w kategorii do lat 9 /babytenis/. Miasto Bielsko-Biała i Klub Tenisowy "Wielki Szlem" z dobrym skutkiem reprezentował Igor Kubalka. Młody zawodnik rozlosowany został spośród 24 startujących zawodników do grupy B. W niej pokonał Vitka Bednarza 4:1, Jonasa Valdmanna 4:0 i awansował z pierwszego miejsca do następnych gier. W 1/8 finału pokonał Dominika Kubatko 4:1, a w ćwierćfinale Dominika Olsar też  4:1.

W półfinale bielszczanin zmierzył się z jednym z najlepszych zawodników do lat 9 w Czechach Jakubem Mensikiem z Prostejova. Igor przegrał 4:0, ale stawił większy opór niż miało to miejsce podczas wcześniowego spotkania obu zawodników. W meczu o trzecie miejsce Igor pokonał po bardzo dobrej grze Billa Denisa z Orlovej w stosunku 4:2.

Zawodnik trenera Przemysława Głowackiego zyskał dzięki temu 60 punktów do rankingu i umocnił się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Turniej wygrał jak na razie niepokonany Petr Vojtech z Trojanovic pokonując w finale Jakuba Mensika  w stosunku 4:0.