W trzecim sparingu bialskiej Stali w przerwie zimowej poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Podopieczni Rafała Góraka poradzili sobie z pierwszoligową Termalicą Bruk-Bet Nieciecze.

Wynik spotkania otworzył Seweryn Caputa. W 39. minucie z lewej strony boiska dośrodkował Marcin Pontus, a obrońcy wybili piłkę wprost pod nogi Caputy. Ten strzelił z ok. 20 metrów w długi róg bramki i wyprowadził bielszczan na prowadzenie. Do przerwy podopieczni trenera Rafała Góraka prowadzili jedną bramką..

Bielski zespół utrzymał prowadzenie zaledwie przez 10 minut drugiej połowy. W 55. minucie Termalica wykonała rzut rożny, po którym strzałem głową gola zdobył Kopacz. W 78. minucie BKS Stal znów prowadził 2:1. Zawodnik testowany podał do Karola Lewandowskiego, a ten zdobył drugą bramkę. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania na bielszczanie odnieśli trzecie zwycięstwo w trzecim sparingu tej zimy.

BKS Stal Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1 (1:0)
Bramki: Caputa (39', Lewandowski (78')

BKS Stal: Kozik - Wójcik (Testowany), Sornat, Antczak (46. Kopeć), Zdolski - Czaicki, Brychlik (46. Lewandowski), Łybyk, Wiśniewski (46. Testowany) - Caputa (63. Testowany), Pontus (65. Uzoma).