Piłkarze BKS Stal do meczów kontrolnych wrócili po tygodniu przerwy i zmierzyli się w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem. Mecz rozegrano w formule 3x30 minut, a samo spotkanie zakończyło się remisem.

Pierwsi bramkę zdobyli bielszczanie, a konkretnie Kamil Karcz, który świetnie zwiódł obrońcę i nie dał szans bramkarzowi. Tuż przed końcem pierwszej tercji wyrównali piłkarze Zagłębia, którzy zdobyli bramkę po strzale Jankowskiego. W drugiej tercji również padł remis. Znów na prowadzenie BKS Stal wyprowadził Karcz, ale pięć minut później z rzutu karnego wyrównał Jankowski.

Autorem fotogalerii jest Bartłomiej Budny.

Trzecia tercja również była remisowa, jednak tym razem nie padły bramki. W 70 minucie dobrą okazję miał Przemysław Brychlik, ale z trzech metrów trafił w słupek. Spotkanie zakończyło się remisem. Jest to drugi remis bielszczan w sparingach tej zimy. Wcześniej zespół Rafała Góraka zremisował z Ruchem Zdzieszowice.

Zagłębie Sosnowiec - BKS Stal Bielsko-Biała 2:2 (1:1, 2:2)
Bramki: Karcz (9', 52')

BKS Stal: Kozik - Dzionsko, Kopeć, Antczak, Zdolski - Czaicki, Brychlik (70. Wójcik), Karcz, Wiśniewski (82. Wojtyłko) - Caputa (50. Uzoma), Lewandowski (60. Habdas).