Porażką bielskich koszykarzy zakończyło się w hali "Victoria" starcie drużyny DAAS Basket Hills z Polonią Bytom. Mimo to gospodarze wciąż plasują się w górnej części tabeli.

Po bardzo zaciętym i pełnym walki meczu koszykarze DAAS Basket Hills musieli uznać wyższość graczy z Bytomia. Pierwsza kwarta toczyła się punkt za punkt nie dając żadnej ze stron możliwości uzyskania większej przewagi. Niestety druga odsłona rywalizacji łupem gości i na przerwe bielscy koszykarze schodzili z 18 punktową stratą. Trzecia i czwarta kwarta wygrana przez zespół gospodarzy pokazała walkę i serce zawodników z Bielska-Białej. Było to ostatnie spotkanie rozgrywane przez bielszczan we własnej hali w bieżących rozgrywkach.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KK Polonia Bytom 79:92 (21:23; 14:30; 22:20; 22:19)
DAAS: Szybowicz Grzegorz - 22pkt, Kozaczka Robert - 21pkt, Błotko Grzegorz - 13pkt, Męcnarowski Piotr - 8, Goryl Robert - 5, Goryl Maciej - 5, Karnia Piotr - 3 oraz Sablik Paweł - 2.