Czołowy zespół trzecioligowych zmagań musiał uznać wyższość bielskich koszykarzy na zakończenie sezonu. Sobotnie zwycięstwo to przede wszystkim zasługa Grzegorza Błotko.

Dobra pierwsza kwarta w wykonaniu bielskich koszykarzy pokazała że ten mecz gospodarzom nie będzie łatwo wygrać. Dobra skuteczność za trzy punkty oraz twarda walka pod deskami dała drużynie dziesięcio punktową przewagę do szatni. Po przerwie mecz stał się coraz bardziej zacięty, a gra agresywna. Żadna ze stron nie dawała się zdominować rywalowi. Gospodarzom udało się zbliżyć w trzeciej kwarcie na pięć punktów, ale jak pokazuje końcowy wynik to był ostatni zryw gospodarzy.

Dobra i szybka gra pozwoliła odskoczyć bielskim zawodnikowm na bezpieczną przewagę punktową. W ekipie DAAS Basket Hills na wyróżnienie zasługuje Grzegorz Błotko zdobywca 25 punktów. Warte zauważenia jest, że większośc graczy zdobywała punkty przyczyniając się do ważnej wygranej.

KŚ AZS Katowice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 59:82 (12:24; 22:20; 16:19; 9:19)
DAAS: Błotko Grzegorz - 25pkt, Kozaczka Robert - 12pkt, Męcnarowski Piotr - 10pkt, Szybowicz Grzegorz - 10pkt, Sablik Paweł - 8pkt, Goryl Robert - 6pkt, Karnia Piotr - 6pkt oraz Adamus Mateusz - 5pkt.