Rafał Berliński na pewno nie będzie zawodnikiem BKS-u Stali. 37-letni obrońca do soboty miał zdecydować czy chce reprezentować barwy trzecioligowca. Wkrótce wypożyczony zostanie Damian Nowak.

- Do soboty Rafał miał dać odpowiedź. Nie skontaktował się ze mną, więc uznaję, że tematu już nie ma - mówi nam Jan Furlepa, który przyznaje, że chętnie widziałby Berlińskiego w swojej drużynie. Równocześnie szkoleniowiec dodaje, że w sobotę odbył rozmowę z prezesem Wojciechem Boreckim w sprawie wypożyczenia Damiana Nowaka. W ub. tygodniu informowaliśmy o treningach napastnika bielskiego Podbeskidzia z zespołem trzecioligowca. Wtedy wydawało się, że do transferu nie dojdzie, bowiem miał nie chcieć tego sam zawodnik.

- Mamy zgodę na ten transfer, a zawodnik trenował z nami w sobotę. Rozmowy są już na ostatniej prostej - dodaje opiekun BKS. Czy będzie to ostatni transfer w trakcie tego okienka? - Nie wiem. Być może trafi nam się jakiś "złoty strzał". Czekam także w dalszym ciągu na diagnozę urazu Kamila Sornata - dodaje Furlepa.

bak