Tylko w pierwszym secie siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała potrafili zwyciężyć w sobotnim starciu z Cuprum Lubin. Tym samym bielscy siatkarze stracili miano niepokonanych na własnym parkiecie w bieżących rozgrywkach. Widać wyraźny spadek formy podopiecznych Janusza Bułkowskiego.

Bielscy siatkarze bez większych problemów pokonali w pierwszym secie gości z Lubina. Schody i coraz gorsza skuteczność w ataku przyszły wraz z drugim setem przegranym do 16. W kolejnej odsłonie podopieczni trenera Bułkowskieo długo dotrzymywali kroku rywalom, jednak ostatecznie i w tej partii musieli uznać wyższość drużyny gości. W czwartym decydującym secie bielszczanie przegrali do 21 i całe spotkanie 1:3.

Była to pierwsza porażka BBTS-u w tych rozgrywkach na własnym parkiecie. Bielszczanie pozostają wiceliderem tabeli, do pierwszego miejsca tracą trzy punkty i taki sam dystans dzieli ich od ekip z lokat trzy i cztery.

BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3 (25:19, 16:25, 23:25, 21:25)
BBTS: Macionczyk, Lewiński, Wołosz, Błoński, Kalembka, Gaca oraz Swaczyna (libero)