Nie zwalniają tempa bielscy koszykarze, którzy sięgnęli po drugie zwycięstwo w bieżącym sezonie. W weekend DAAS Basket Hills okazał się lepszy od "akademików" z Katowic.

Przebieg spotkania w stolicy województwa miał łudząco podobny przebieg do tego w Tychach. Bielscy koszykarze do przerwy nie potrafili poradzić sobie z równo grającą defensywą gospodarzy, a przewagę osięgnali dopiero w trzeciej kwarcie. W ostatniej odsłonie spotkania przyjezdni potwierdzili swoją dominację, powiększając przewagę i notując na swoim koncie drugą wygraną w tym sezonie.

Najskuteczniejszym zawodnikiem bielskiej drużyny został Robert Kozaczka, którzy rzucił 23 punkty.

KŚ AZS Katowice - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 62:81 (18:16; 20:22; 12:20; 12:23)