Nie udało się zdobyć żadnych punktów w Bydgoszczy. Bielszczanie popełniali zbyt wiele prostych błędów, a ponadto mieli problem ze skończeniem własnych akcji.

Mecz rozpoczął się od prostych błędów gości, co skrzętnie wykorzystali siatkarze Transferu. Przewaga utrzymała się do samego końca seta (16:9), a podopieczni Piotra Gruszki siły odkładali już na kolejną partię meczu. W tej prym wiódł Wojciech Ferens, którego skuteczna zagrywka doprowadziła do remisu. W trzecim secie wyrównana gra toczyła się do drugiej przerwy technicznej. Następnie odskoczyli miejscowi.

Ostatnia partia spotkania, podobnie jak pierwsza, od samego początku nie układała się po myśli BBTS-u. Siatkarze z Bielska-Białej szybko stracili kontakt punktowy z przeciwnikiem, który nie wypuścił okazji z rąk i zwyciężył w całym spotkaniu.

Transfer Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 18:25, 25:17, 25:19)

BBTS: Ferens, Pilarz, Gonzalez, Buniak, Sobala, Kwasowski, Dębiec (libero) oraz Błoński, Kapelus, Bućko, Polański, Neroj.