Do reprezentacji Polski U-21 powołani zostali trzej gracze futsalowej drużyny bielskiego Rekordu. Paweł Kurowski, Jakub Sojka i Łukasz Biel wezmą udział w zgrupowaniu w Wieliczce.

Początkowo do kadry U21 powołany miał być również Michał Marek. Ten jednak ostatecznie szykuje się z reprezentacją seniorską do udziału w Turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy m.in. wraz z Pawłem Machurą i Arturem Popławskim. Początek najważniejszej imprezy futsalowej tego roku nastąpi już w środę. W Serbii, gdzie odbędą się zawody rywalami "biało-czerwonych? - obok gospodarzy będą jeszcze - reprezentacje Portugalii i Grecji.

Natomiast czas wolny od ligowych zmagań wykorzystuje na kilkudniową konsultację selekcjoner kadry młodzieżowej Gerard Juszczak: - Mieliśmy grać w tym terminie z rówieśnikami z Białorusi, ale ci odmówili w ostatniej chwili. Nie chciałem tracić kontaktu z chłopakami, stąd idea tej konsultacji zwłaszcza, że mamy niebawem możliwość konfrontacji z ?młodzieżówką? Rosji lub Portugalii. W drugiej części roku czeka nas tradycyjnie start w Turnieju Państw Wyszehradzkich - mówi na łamach bts.rekord.com.pl.

red