Udanie zaprezentowali się przed własną publicznością koszykarze DAAS Basket Hills, którzy wysoko pokonali lidera trzecioligowych rozgrywek. W sukcesie pomogli kibice.

Licznie zgromadzona widownia w hali przy ul. Bratków z pewnoscią dodawała skrzydeł gospodarzom, którzy od mocnego uderzenia rozpoczęła niedzielny pojedynek. Na przerwę bielscy koszykarze schodzili z przewagą ponad piętnastu punktów, a w trzeciej kwarcie jeszcze potwierdzili swoją dominację (30:11). W ostatniej odsłonie nieco więcej z gry mieli zawodnicy z Gliwic, którzy zmniejszyli rozmiary porażki.

Na słowa pochwały zasługuje duet Robert Kozaczka (11 punktów) i Grzegorz Błotko (10 punktów), którzy wspólnie z Grzegorzem Szybowiczem (najskuteczniejszy - 20 punktów) poprowadzili DAAS Basket Hills do najważniejszej wygranej w sezonie.

Autorem zdjęć jest Bartłomiej Budny.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała - KŚ AZS PŚ Gliwice 86:54 (23:11; 19:14; 30:11; 14:18)