Kluczowe znaczenie miała trzecia kwarta w której koszykarze nie tylko odrobili stratę, ale odskoczyli na kilka punktów gospodarzom. W końcówce przypieczętowali wygraną.

W stolicy województwa kolejne spotkanie rozgrywali koszykarze DAAS Basket Hills, którzy po ostatniej wygranej umocnili się na pozycji lidera trzecioligowych rozgrywek. Po dwóch niezbyt udanych kwartach, na przerwą goście udawali się przegrywając różnicą kilka punktów (37:33). Ale losy spotkanie odwróciła kolejna odsłona rywalizacji, w której bielszczanie nie tylko odrobili stratę, ale nawet objęli prowadzenie.

W czwartej kwarcie lider pokazał swoją siłę, a najskuteczniejszym zawodnikiem gości został Robert Kozaczka (22 pkt.)

KKS Mickiewicz Katowice II - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 60:75 (16:13; 21:20; 7:20; 16:22)