Nie mogli być zadowoleni z końcowego rezultatu piłkarze Podbeskidzie, którzy w czwartek zremisowali z Koroną Kielce. Do tego spotkania powracamy wypowiedziami graczy bielszczan.

Dariusz Pietrasiak: - Korona w sumie oddała jeden strzał na bramkę i ją zdobyła. W drugiej połowie drużyna z Kielc praktycznie nie istniała, zdominowaliśmy przeciwnika ale niestety, nie udało się nam zdobyć drugiej bramki, czego bardzo żałujemy. Nie poddajemy się jednak. I mam nadzieję, że jak dalej będziemy grać z takim zaangażowaniem i determinacją jak od trzydziestej minuty tego meczu, to będziemy zdobywać punkty.

Damian Chmiel: - Każdy wiedział, że to będzie mecz walki i tak było. Korona niczym nas nie zaskoczyła. Od trzydziestej minuty pierwszej połowy graliśmy naprawdę dobrą piłkę i nikt nie może mieć do nas pretensji bo walczyliśmy, chcieliśmy wygrać ten mecz i zdobyć trzy punkty ale sport jest taki, a nie inny - mamy jeden punkt, z czego nie jesteśmy zadowoleni ale są kolejne mecze i gramy dalej.

Piotr Malinowski: - Pierwsza połowa na pewno nie była taka o jakiej myśleliśmy i jaką byśmy chcieli. Straciliśmy szybko bramkę i musieliśmy gonić wynik. Druga połowa była zdecydowanie lepsza, przejęliśmy inicjatywę i staraliśmy się stwarzać sytuacji podbramkowe. Udało się strzelić jedną bramkę, niestety, nie udało się strzelić drugiej. Szkoda, że zremisowaliśmy, bo mogliśmy wygrać ten mecz.

red