W środę do treningów powrócą trzecioligowcy z Cygańskiego Lasu. W zespole zabraknie tylko Dawida Hanzla i Łukasza Chwałki. Pojawi się Łukasz Szędzielarz i Wojciech Małyjurek.

Biało-zieloni jako jedni z pierwszych powrócą do zajęć treningowych. Już w najbliższą sobotę futboliści wezmą udział w jednodniowym turnieju halowym w Krapkowicach. Wcześniej spotkają się na badaniach motorycznych. W zespole zabraknie dwóch dotychczasowych piłkarzy Rekordu. - Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, zabraknie Dawida Hanzla i Łukasza Chwałki - mówi Wojciech Gumola.

Oprócz anonsowanego już transferu Łukasza Szędzielarza, na pierwszych zajęciach pojawi się również Wojciech Małyjurek. - To nasz piłkarz, który jesień spędził na wypożyczeniu w KS Wiśle. Zostawił tam po sobie dobre wrażenie, zasłużył na szansę.

Ale nasz rozmówca zaznacza, że to nie koniec transferów. - W środę na treningu pojawi się również bramkarz, ale nie będzie to Krzysztof Żerdka. Oprócz tego trzech piłkarzy z rocznika 1996-1998, regularnie powoływanych do kadry Polski - kończy Gumola.

db