Kadra czechowickiego MRKS-u jest już skomepletowana. W przerwie zimowej czwartoligowca opuściło czterech zawodników, za to zdecydowanie więcej nazwisk znajduje się po stronie wzmocnień.

Ostatnią siłę czwartoligowych zmagań opuścili Wojciech Szal i Rafał Żurek, którzy mieli wzmocnić Czarnych Piasek, jednak wobec wycofania drużyny z rozgrywek, obaj piłkarze pozostają bez klubów. Ponadto z zespołu odeszli Sebastian Łaciak i Artur Sawicki. Ten pierwszy wzmocni najprawdopodobniej druzynę LKS-u Bestwina, drugi już w sobotę rozegrał pierwsze spotkanie w barwach Wisły Ustronianki.

A kto wzmocnił drużynę MRKS-u? Klaudiusz Mocko, Mikołaj Jaszczurowski, Szymon Niemczyk, Mateusz Wójcikiewicz, Tomasz Sierota oraz Krystian Szczotka. Z wymienionej szóstki tylko Sierota ostatnią rundę spędził na poziomi czwartoligowych, występując w barwach wiślan. Niewykluczony jest jednak transfer armeńskiego napastnika - Vahe Sarukhanyan, którego pozyskanie wydaje się kwestią czasu.

Równocześnie trener Dariusz Kubica w pierwszych spotkaniach z pewnością nie będzie mógł skorzystać z usług Grzegorzów Sztorca i Gąsiorka. Obaj piłkarze jesienią stanowili o sile ofensywnej zespołu, jednak z pewnością w rundzie rewanżowej opuszcza kilka początkowych spotkań.

bak