Nadwiślan Góra jest zainteresowany pozyskaniem Bartłomieja Wasiluka. Pomocnik przez ostatnie dni trenował z drugoligowcem. Ale do porozumienia jeszcze bardzo daleko.

W sobotę media związane z klubem z Góry informowały o chęci pozyskania utalentowanego pomocnika. Ale o żadnych konkretach nie może być jeszcze mowy. - Zawodnik jest związany jeszcze 2,5-letnim kontraktem z Rekordem, a żadne rozmowy jeszcze się nie rozpoczęły - mówi Wojciech Gumola, który w zespole Chełmianki Chełm wypatrzył obiecującego piłkarza i sprowadził do Bielska-Białej.

W rundzie jesiennej 20-letni pomocnik zagrał w siedemnastu spotkaniach w trzeciej lidze. Pod koniec roku przez kilka dni trenował z Podbeskidziem, ale sztab szkoleniowy bielszczan nie mógł zagwarantować piłkarzowi regularnej gry w ekstraklasowej drużynie. Następnie mówiło się o chęci pozyskania Wasiluka przez Olimpię Grudziądz, ale na oficjalnych zapytaniach się zakończyło.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach do klubu z Cygańskiego Lasu dołączył były pomocnik górzan, Łukasz Szędzielarz. Latem zeszłego roku w odwrotnym kierunku powędrował 24-letni skrzydłowy Dawid Ogrocki.

bak