Trzecią wygraną z rzędu odnieśli w środę bielscy siatkarze, którzy pokonali MKS Będzin. BBTS w trzech partiach odprawił beniaminka. MVP meczu wybrano Bartosza Buniaka.

Dwa pierwsze sety bez większej historii padły łupem gospodarzy, którzy w końcówkach skutecznie potrafili odskoczyć na kilka punktów. Najwięcej walki kibice zgromadzeni w hali pod Dębowcem obserwowali w decydującej parii. Będzinianie szybko objęli prowadenie (8:3), ale na drugiej przerwie technicznej to zespół Piotra Gruszki prowadził już róznicą trzech "oczek", który nie oddał już do końca meczu.

Najskuteczniejszym siatkarzem w bielskiej drużynie był Wojciech Ferens i Jose Luis Gonzalez (13 pkt).

BBTS Bielsko-Biała - MKS Banimex Będzin 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)

BBTS: Polański, Ferens, Neroj, Gonzalez, Buniak, Kapelus, Dębiec (libero) oraz: Kwasowski, Sobala.