W weekend w hali BKS przy ul. Rychlińskiego odbędzie się ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek z udziałem siatkarek BKS Aluprof. Podopieczne trenera Aleksandra Zająca czeka niełatwe, ale jak najbardziej wykonalne zadanie.

Ponad dwa miesiące bielskie młodziczki musiały czekać na swoje kolejne mecze w drodze do mistrzostwa Polski. Pod koniec stycznia podopieczne trener Zająca w świetnym stylu zdobyły tytuł mistrzyń Śląska, co dawało im awans bezpośrednio do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Tym samym bielszczanki nie musiały rywalizować w 1/8 finału. Czy długa przerwa pomogła, czy wybiła z rytmu siatkarki? Przekonamy się o tym w ten weekend, gdy w hali BKS odbędzie się turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski. Obok BKS Aluprof zagrają w nim: INS-EL MKS 16 Łódź - Budowlani S.S.A., MKS V LO Rzeszów oraz UKS Libero Starogard Gdański.

Bielszczanki zawody rozpoczną od meczu z drużyną ze Starogardu Gdańskiego (sobota godz. 10.00). Kilka godzin później (ok. godz. 18.00) zmierzą się z łodziankami, a w niedzielę (ok. godz. 12.00) zakończą turniejem spotkaniem z MKS V LO Rzeszów.

red