- BKS bardzo poważnie włączyć się do walki o awans. To klub z wielkimi tradycjami, budującym się stadionem oraz niewielką stratę do czołowej dwójki - mówi naszemu portalowi Jan Żurek.

W najbliższy weekend do gry powrócą trzecioligowcy. Zmagania w rundzie wiosennej zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjne co potwierdza w rozmowie z naszym portalem Jan Żurek. - O awans walczyć będzie kilka zespół. Najpoważniejszym kandydatem do walki o drugą ligę wydajęsię oczywiście Odra Opole, ale nie należy przekreślać Polonii Bytom, Ruchu Zdzieszowice czy bialskiej Stali - mówi ceniony trener.

- Na papierze najsilniej wygląda kadra Odry, która zimą dokonała jeszcze klasowych wzmocnień. Widać, że w Opolu jest ciśnienie na wans. Ale pamiętajmy, że sezon jest bardzo długi, a liczba spotkań do rozegrania spora. Dlatego nikogo bym nie przekreślał - komentuje były szkoleniowiec m.in. Podbeskidzia, GKS-u Katowice, Ruchu Chorzów czy Górnika Zabrze.

Jan Żurek nie ma wątpliwości, że lider może zostać wyprzedzony przez bialska Stal. - BKS może bardzo poważnie włączyć się do walki o awans. To klub z wielkimi tradycjami, budującym się stadionem oraz niewielką stratę do czołowej dwójki - mówi nasz rozmówca, który zastanawia się czy Rafał Górak szybko odnajdzie się po odejściu Roberta Góralczyka.

bak