Spotkanie w Namysłowie nie najlepiej rozpoczęło się dla piłkarzy bialskiej Stali. Ostatecznie po bramkach Marcinów Kocura oraz Czaickiego, BKS sięgnął po trzy punkty.

Pojedynek lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 9. minucie objęli prowadzenie. W kolejnych minutach świeną sytucję zmarnował m.in. najskuteczniejszy zawodnik BKS Stal, jak również jeden z graczy Startu, bowiem świetną interwencją popisał się Krzysztof Kozik. W samej końcówce pierwszej połowy Marcin Kocur dał wyrównanie graczom trenera Jana Furlepy. Po zmianie stron rezultat spotkania bardzo długo nie uległ zmianie. W 70. minucie w swoim stylu z rzutu wolnego przymierzył Marcin Czaicki i bialanie objęli prowadzenie. Zaledwie pięć minut później skutecznością ponownie popisał się Kocur, dla którego było to czternaste trafienie w tym sezonie.

W końcówce miejscowi pokusili się o kontaktową bramkę, jednak ostatecznie to przyjezdni sięgnęli po komplet punktów dzięki czemu awansowali na trzecią lokatę w tabeli.

Start Namysłów - BKS Stal Bielsko-Biała 2:3 (1:1)
Bramki: Kocur (44', 75'), Czaicki (70')

BKS Stal: Kozik - Mikoda, Gęsikowski, Antczak, Zdolski - Rucki (78. Caputa) , Czaicki, Wójcik, Brychlik (75. Wojtasik) - Olszowski (86. Sieńkowski), Kocur (90. Lech).

bak