Nie uda się obronić wywalczonego przed rokiem brązowego medalu mistrzostw Polski zawodnikom Rekordu. W trzecim spotkaniu biało-zieloni po raz drugi ulegli ekipie ze Zduńskiej Woli.

Sam pojedynek rozpoczął sie bardzo podobnie jak pierwsze weekendowe starcie. Zawodnicy Gatty już w pierwszych sekundach rywalizacji objęli prowadzenie, jednak scenariusz dalszych minut konfrontacji nie był łudzącą podobny do tego sobotniego. Bielszczanie co prawda byli stroną dominującą i prowadzącą grę, jednak podobnie jak w ub.. tygodniu w Bielsku-Białej, zawodnicy trenera Andrea Bucciola razili nieskutecznością i często w prostych sytuacjach niepotrafili udokumentować swojej przewagi.

W efekcie drugie trafienie dopisali do swojego konta gospodarze, którzy do końca spotkania nie oddali już zwycięstwa. Dzięki temu w rywalizacji do trzech zwycięstwo futsalowcy ze Zduńskiej Woli zwyciężyli 3:1 i to oni powalczą o medale mistrzostw Polski. Zawodnikom Rekordu pozostają lokaty 5-8..

Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
Rekord: Brzenk - Machura, Janovsky, Polasek, Dura, Szymura, Szłapa, Popławski, Łysoń; Mentel, Marek, Bubec, Sojka, Waszka.

bak