W ostatnich dniach w Piotrkowie Trybunalskim na kortach walczyli zawodnicy BKT Advantage. Tenisiści bielskiego klubu do domu wrócili z medalami mistrzostw Polski w kat. krasnali.

Podczas zawodów rewelacyjnie spisali się zawodnicy BKT Advantage, którzy łacznie zdobyli cztery medale. W turnieju gry pojedynczej Jakub Jędrzejczak i Jakub Tomasiak bez większych problemów dotarli do półfinału, w którym stoczyli "bratobójczy" pojedynek. Tym razem zwyciężył Jędrzejczak (4/0, 4/1) i awansował do finału. Przegrany z rywalizacji zapewnił sobie brązowy medal mistrzostw Polski.

W finale po dramatycznym meczu Kuba uległ w dwóch tie-breakach Marcinowi Andrzejczakowi (Masters Łódź) 3/4 (2), 3/4 (0). Tymsamym bielszczanin nie powtórzył sukcesu sprzed dwóch lat, ale potwierdził przynależność do krajowej czołówki.

Turniej gry podwójnej to już całkowita dominacja bielskich zawodników, którzy spotkali się w finale, jednak po przeciwnej stronie siatki. Zwyciężyła para Jędrzejczak/Kokot (AZS Poznań), która pokonała duet Tomasiak/Michałowski (Mostostal Zabrze) 2/4, 4/0, 10/4.

W turnieju dziewcząt w pierwszej rundzie odpadła Ania Hałat. Porażka ujmy jej jednak nie przynosi. Tenisistka przegrała z późniejszą mistrzynią Polski. W zawodwach nie startował Mikołaj Migdalski, który również jest wielką ndzieją bielskiego tenisa.