Remisem zakończyło się spotkanie w Piotrówce, gdzie LZS podejmował bialską Stal. Remis w drugiej połowie podopiecznym Jana Furlepy dał z karnego Damian Zdolski.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla Przemysława Brychlika, który po starciu z rywalem musiał opuścić boisko. W jego miejsce już w 10. minucie na boisku pojawił się Maksymilian Wojtasik. Siedem minut później dobrze w bielskiej bramce spisał się Krzysztof Kozik, który obronił uderzenie Cisse z kilku metrów. W odpowiedzi strzelał Wojtasik, ale dobrze w bramce gospodarzy pokazał się Głogowski. W 32. minucie Piotrówka objęła prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu roznego wykorzystał Mateusz Iwan, który strzałem głową pokonał Kozika. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W szatni BKS padło sporo mocnych słów i podziałały one mobilizująco na pikarzy. W 68. minucie meczu w polu karnym faulowany był Dariusz Rucki. Karnego na bramkę zamienił Damian Zdolski. Remis utrzymał się do końca meczu, co oznacza, że bialska Stal jest kolejnym zespołem, który stracił punkty na trudnym terenie w Piotrówce.

LZS Piotrówka - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Bramka: Zdolski (68' z karnego)

BKS Stal: Kozik - Zdolski, Gęsikowski, Boczek, Mikoda - Antczak, Rucki, Czaicki, Olszowski (46. Nowak) - Brychlik (10. Wojtasik), Kocur.

bak