Ta drużyna, jak na I ligę, ma taki potencjał, że powinna walczyć o awans. Podbeskidzie z tym zespołem i trenerem stać na zdecydowanie więcej - mówi Wojciech Borecki.

Były prezes Podbeskidzia w rozmowie z katowickim "Sportem" podziela zdanie kibiców, że zespół gra poniżej możliwości. - Ta drużyna, jak na I ligę, ma taki potencjał, że powinna walczyć o awans. Oglądałem mecz z GKS-em Katowice i uważam, że „Górale” wygrali go zasłużenie. Mieli pomysł na to spotkanie i potrafili narzucić go rywalowi. Każdy popełnia błędy, ale uważam, że Podbeskidzie – z tym zespołem i z tym trenerem - stać na zdecydowanie więcej - mówi.

Wojciech Borecki podkreśla, że nadal z zainteresowaniem śledzi mecze Podbeskidzia. - Niezmiennie mieszkam na Podlasiu, a w Bielsku-Białej nadal prowadzę działalność gospodarczą. Generalnie zajmuję się biznesem, poczyniłem określone kroki inwestycyjne. Rozgrywki, oczywiście, śledzę. Ze szczególnym ukierunkowaniem na Podbeskidzie. Bardzo przeżywam ich mecze, bo uważam, że ten klub i to miasto zasługuje na ekstraklasę. Tam jest jego miejsce i tego wszystkim związanym z klubem życzę.

db