- Znamy jakość zespołu Wisły, który gra bardzo podobnie do taktyki Zagłębia Sosnowiec. Wiemy jak chcemy grać i mamy pomysł na ten mecz - mówi Jan Kocian.

W sobotę kolejnym rywalem Podbeskidzia będzie Wisła Puławy. - Znamy jakość zespołu Wisły, który gra bardzo podobnie do taktyki Zagłębia Sosnowiec. Czyli opiera się na kontratakach wykorzystując szybkich zawodników na bokach. Czeka nas mecz, w którym znów będziemy chcieli kontrolować grę, ale musimy być ostrożni ponieważ kontry gospodarzy mogą być bardzo groźne - mówi Jan Kocian.

Opiekun wrócił jeszcze do spotkania z Zagłębiem Sosnowiec. - Co możemy powiedzieć o naszej grze, to na pewno cieszy, że drugi raz z rzędu zagraliśmy na zero z tyłu, i ta gra w defensywie jest pozytywem. Z drugiej strony przeciwko Zagłębiu w ataku pozycyjnym nie poradziliśmy sobie tak dobrze, jak we wcześniejszym spotkaniu z Zniczem Pruszków. Nie mieliśmy już tyle szans co w poprzednim meczu.

- Nad tym chcieliśmy w tym tygodniu pracować. Pogoda mocno nam to utrudniła, zobaczymy jeszcze w jakich warunkach przyjdzie nam zagrać w Puławach, ale wiemy jak chcemy grać z Wisłą i mamy pomysł na ten mecz - dodał.

Foto: TSP

db