- Mam nadzieję, że tym meczem i postawą na boisku zostawiliśmy swój przekaz dla kibiców - mówi Szymon Sobczak po czwartej wygranej z rzędu piłkarzy Podbeskidzia.

- Na pewno jest to dla nas bardzo ważny mecz, ostatnio udaje nam się zdobywać trzy punkty praktycznie zawsze, ważne jest to, byśmy za każdym razem wychodzili z kompletem punktów, szczególnie przed własną publicznością. Mieliśmy plan na to spotkanie, udało nam się go zrealizować i z tego się cieszymy. Dopiero po głębszej analizie będziemy mogli ustalić, co wychodziło lepiej, a co gorzej.

- Nie chcę na gorąco analizować, udało się strzelić bramkę po szybkim przejęciu w środkowej części boiska, co mieliśmy w planie. Co jakiś czas zmienialiśmy się skrzydłami z Łukaszem Sierpiną. Myślę, że we współczesnej piłce nie ma przywiązania do pozycji, trzeba się umieć odnaleźć wszędzie, po prawej, lewej stronie, a czasami nawet z przodu. Jest rotacja, co mi odpowiada, a przy okazji to dobry sposób na zaskoczenie rywala. Po szczegółowym przyjrzeniu się temu meczowi będziemy też wiedzieli, co należy poprawić.

- Musimy się skupić na następnym spotkaniach, bo każde kolejne będzie coraz cięższe, a zależy nam na wygranych. Mam nadzieję, że tym meczem i postawą na boisku zostawiliśmy swój przekaz dla kibiców.

Foto: TSP

db