Kończą się zapisy do największej w regonie amatorskiej ligi tenisa. Rozgrywki rozpoczynają się w najbliższy weekend na oddanych do użytku kortach w bielskich Komorowicach.

Organizatorem zawodów jest klub tenisowy BKT Advantage. W ostatnich dniach przy ul. Ceramicznej w Bielsku-Białej zakończyła się budowa zadaszonych kortów na których prowadzone będą rozgrywki amatorskiej ligi tenisa. Nowa arena zmagań wyposażona została w najnowocześniejszą nawierzchnię dywanową niemieckiej firmy Schopp Sportboden. To dlatego na kortach grać można tylko w dobrym jakościowo obuwiu tenisowym typu non-marking (nie pozostawiającym śladów).

W zimie planowane jest rozegranie czterech kolejek. Meczy rozgrywane mogą być w godzinach 7.00-16.00 i 21.00-23.00 (w pozostałych godzinach mecze mogą być rozgrywane w przypadku wolnych kortów). Osoby, które będą dołączały do ligi, będą dopisywane do końcowych lig, chyba że otrzymają dziką kartę i zastąpią osobę, która zrezygnuje z gry.

Zapisy na recepcji kortów lub (33) 810-30-55. Więcej informacji na stronie organizatora. Aktualna lista graczy dostępna jest tutaj.

db