Sporo walki i emocji było w meczu BKS Profi Credit z Impelem Wrocław. Po pięciu setach górą był zespół przyjezdnych, ale podopieczne Tore Aleksandersena zostawiły bardzo dobre wrażenie.

Po przegranej dopiero na przewagi premierowej odsłonie, w drugim i trzecim secie zawodniczki BKS nie pozwoliły rywalkom na zbyt wiele. Przełomowa dla losów rywalizacji okazała się czwarta partia, przegrana przez zespół z Bielska-Białej dopiero na przewagi.  W tie-breaku więcej zimnej krwi zachowały wrocławianki, które mogły świętować zwycięstwo.

Pomimo porażki, gospodynie pozostawiły po swojej grze bardo dobre wrażenie. Grały skutecznie w ataku oraz w polu zagrywki (7 asów serwisowych). Bardzo dobrze funkcjonowało przyjęcie. Najskuteczniejszą zawodniczką w zespole BKS była Katarzyna Konieczna (25 pkt).

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Impel Wrocław 2:3 (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15)

BKS: Nowicka, Jagieło, Konieczna, Świrad, Mucha. Sobolska, Lemańczyk (libero) oraz Pleśnierowicz, Grant, Wańczyk.