Wyrównaną walkę z liderującym tabeli ŁKS-em Łódź stworzyły siatkarki BKS Profi Credit. Po trzech setach bliżej wygranej były gospodynie, ale o wszystkim decydował tie-break.

Po trzech setach, kiedy wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie, w dwóch ostatnih partiach zdecydowanie więcej siły zachowały siatkarki ŁKS, które zwłaszcza w czwartej odsłonie rywalizacji nie miały większych trudności z ograniem bielszczanek. W decydującym, piątym secie zabrakło zimnej krwi, gdy przy stanie 9:9 cztery punkty z rzędu zapisały na swoim koncie zawodniczki przyjezdne.

Najlepiej punktującą siatkarką w bielskim zespole była Katarzyna Konieczna (23 pkt).

BKS Profi Credit Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)

BKS: Jagieło, Konieczna, Pleśnierowicz, Grant, Świrad, Mucha, Lemańczyk (libero) oraz Nowicka, Wańczyk, Różański, Moskwa, Zakościelna.