Defensywny pomocnik i obrońca zimą na pewno wzmocni zespół Podbeskidzia. Jak wcześniej informowaliśmy, niewykluczony jest także transfer ofensywnego pomocnika.

Zimą priorytetem dla władz bielskiego klubu jest zakontraktowanie obrońcy i defensywnego pomocnika gotowego do gry. W klubie po odejściu Szymona Zgardy i bardzo prawdopodobnym transferze Szymona Szymańskiego, którym interesują się kluby II-ligowe, na pozycji nr 6 pozostaje tylko Łukasz Hanzel. 

W klubie zastanawiają się również nad pozyskaniem ofensywnego pomocnika. Obecnie na tej pozycji występuję zazwyczaj Dimitar Iliew, ale piłkarz jesienią najczęściej rozczarowywał (zdaniem dyrektora sportowego Andrzeja Rybarskiego, pomocnik był źle przygotowany do rundy). Po kontuzji do składu powracają Damian Chmiel i Lubos Kolar, którzy również mogę grać za napastnikiem. 

Przypomnijmy. Zgodę na transfer do innego klubu już poczas zimowej przerwy w rozgrywkach otrzymali: 21-letni obrońca Krystian Kujawa, 33-letni obrońca Mariusz Magiera, 32-letni pomocnik Tomasz Podgórski, 26-letni obrońca Marcin Sierczyński, 25-letni pomocnik Szymon Sobczak oraz wspomniany Szymański.

bak

Foto: TSP