Siatkarki z Bielska-Białej odniosły trzecią ligową porażkę z rzędu. BKS przegrał z zajmującym miejsce w dole tabeli Impelem Wrocław i mocno utrudnił swoją sytuację w walce o medale mistrzostw kraju.

Początek spotkania był bardzo wyrównany. Od środkowej fazy seta (12:12) rosła przewaga gospodyń, które wykorzystały serię błędów siatkarek z Bielska-Białej.  W drugiej odsłonie do gry po stronie gospodyń włączyła się Natalia Murek, która jeszcze bardziej poprawiła jakość wrocławskiego zespołu.

Punktowe zagrywki jeszcze bardziej powiększyły przewagę miejscowych, które szybko sięgnęły po wygraną. Ostatni set nie sprawił niespodzianki. BKS nie był w stanie nawiązać walki i odwrócić losów spotkania.

Impel Wrocław - BKS Profi Credit Bielsko-BIała 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)

BKS: Pleśnierowicz, Konieczna, Jagieło, Grant, Sobolska, Mancuzo, Lemańczyk (libero) oraz Wilczek (libero), Mucha, Nowicka, Różański, Świrad.