Podbeskidzie zremisowało w pierwszym sparingu ze Stalą Mielec. Adam Nocoń do gry przez 90 minut desygnował prawdopodobnie piłkarzy, którzy wiosną nie będą stanowić o sile zespołu w lidze.

W pierwszym kwadransie doskonałą okazję zmarnował Dimitar Iliev. Bułgar w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza. Po zmianie stron dwa szybkie ciosy wyprowadzili zawodnicy Stali. Autorem jednego z goli był 21-letni Arkadiusz Górka, który był zawodnikiem Podbeskidzia (bez debiutu w I zespole).

"Zagraliśmy z charakterem i wyciągneliśmy remis"

"Górale" odpowiedzieli golem którego autorem był jeden z zawodników Stali (piłkę z rzutu wolnego wrzucał Łukasz Hanzel) oraz Iliew. Bułgar musiał dołożyć stopę po znakomitym podaniu od Kacpra Kostorza.

Mecz rozgrywany był 2x40 minut. Drugie dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane o godz. 14.30.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2:2 (0:0)
Bramki: samobójcza (60'), Iliev (70')

Podbeskidzie: Fabisiak - Gach, Jaroch, Wiktorski, Moskwik - Kostorz, Hanzel, Matuszczyk, Iliev, Gutowski - Kolar.