Nieskoncentrowani, a może zbyt pewni siebie rozpoczęli spotkanie biało-zieloni, którzy przegrywali już po dwóch minutach. Mistrz Polski losy meczu rozstrzygnął dopiero w samej końcówce rywalizacji.

To nie był spacerek dla Rekordu. Zespół z Cygańskiego Lasu stracił gola już w 2. minucie spotkania, a przed przerwą zdołał jedynie doprowadzić do wyrównania. Po dwóch kwadransach na świetlnej tablicy nadal widniał remis (2:2 - stan wyrównał Michal Seidler) i dopiero od tego momentu miejsowi ruszyli do ataku.

W kolejnych minutach do siatki katowiczan trafiali Oleksandr Bondar, Michał Marek, Artur Popławski, Łukasz Biel oraz jeden z zawodników AZS US. Błędu w defensywie nie ustrzegli się również miejscowi, ale ostatecznie to mistrzowie Polsi dołożyli piętnaste zwycięstwo do swojego dorobki.

Rekord jest liderem futsal ekstraklasy z kompletem zwycięstw.

Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice 7:3 (1:1)
Bramki: Surmiak (12'), Seidler (30'), Bondar (33'), Salisz (37' sam.), Marek (37'), Popławski (38'), Biel (39')

Rekord: Nawrat - Kubik, Biel, Seidler, Franz, Bondar, Surmiak, Budniak, Marek, Popławski, Cichy, Kałuża.