Rekordowa widownia zgromadziła się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, gdzie rozgrywany był mecz Polska-Anglia U20. Goście zwycięskiego gola strzelili w 89. minucie spotkania, grając w osłabieniu.

Do przerwy kibice w Bielsku-Białej nie oglądali bramek. Faworyzowani Anglicy, którzy w kat. wiekowej U20 są mistrzami świata, nie potrafili sforsować defensywy biało-czerwonych. Od pierwszej minuty w koszulce z orzełkiem na piersi grał świetnie znany bielskim kibicom pomocnik Podbeskidzia Miłosz Kozak.

W 78. minucie czerwoną kartkę zobaczył jeden z zawodników reprezentacji Anglii, ale to nie przeszkodziło gościom strzelić zwycięską bramkę. W 89. minucie Bartłomieja Drągowskiego pokonał Keinan Davis.

Spotkanie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej oglądało 13 745 kibiców. Na trybunach pojawili się skauci wielu europejskich klubów, którzy obserwowali najzdolniejszych piłkarzy obu reprezentacji.

Polska U20 - Anglia U20 0:1 (0:0)
Bramka: Davis (89')

Polska U20: Drągowski - Hołownia, Dzięcioł, Milewski, Jończy - Kozak (69. Skrzecz), Łabojko, Spychała, Listkowski (87. Mystkowski) - Ryczkowski, Siemaszko (69. Klimala).

db